En İyi Firma Olun Dünya Sizi Tanısın

Konusunda uzman olan bütün firmalar için, en iyisi kategorisinde seçim yapıyoruz. Amacımız, en başarılı firmaların birinciliğini ilan ederek, en etkili reklamı gerçekleştirmek ve bu firmaların kısa zamanda markalaşmasını sağlamaktır. Firma rehberi kategorisinde aktif şirket olarak görünen üyelerimiz, anlaşmalı olduğumuz firmaların ürünlerini indirimli alabilecektir. İki yüz bin adet, sektörünüzde faaliyet gösteren firmaların aktif e-posta adresini sizinle paylaşıyoruz. En iyi firma seçimi ile markalaşma konusunda her hangi bir problem yaşamayacaksınız.

 

Kısa zamanda isim yapmanın yolu, sektörde birinciliğin ilan edilmesidir. Başarının taçlandırılması ve bunun duyurulması, en etkili reklamı gerçekleştirecektir. En iyi şirket kategorisine girerek, sınıf atlayacaksınız ve artık sektörde söz sahibi olmaya başlayacaksınız.

 

Birinciliğin İlanı

 

Medya ve internet, günümüzün en önemli silahı haline gelmiştir. Bugün çoluk çocuk herkesin elinde telefon var ve herkes internete giriyor artık. Durum böyle olunca, ticaret ve ekonomi dünyası da interneti tercih etmek zorunda kaldı. Firmamızın Ankara en iyi firma programına dahil olduğunuz zaman, birinci olursanız, Google reklamlarında ve 100 bin üyeli sosyal medya ortamında, reklamınız yapılacaktır. Ayrıca radyoda, belediye panolarında ve fuar reklam panolarında duyuru ve reklam yapılacaktır. Bu şekilde kısa zamanda marka olabilirsiniz.

 

Birinciyi Nasıl Seçiyoruz?

 

Google arama motorlarında yaptığımız araştırmalar, müşteri şikayetleri ve benzeri bir çok kategoride, şirketinizin durumunu analiz ediyoruz. Sizin için yapılan yorumlar ve yaptığınız hizmetin güvenilirliği gibi konularda yapılan araştırmalarla, İstanbul en iyi firma kategorisi dahil, genel bir seçim yapıyoruz. Müşteri şikayetleri de değerlendirmeye alınmaktadır. Türkiye’nin en iyi firmaları içerisine girmek için en kestirme yol, birinci olmak ve bu birinciliğin reklam edilmesidir.

 

Genel anlamda başarılı olmanın yanı sıra, İzmir en iyi firma seçeneklerinde de birinciliğiniz ilan edilmektedir. Şehir veya ülke genelinde birinci olan bütün firmalar, sektörde adından sıkça söz ettirebilmektedir.