En İyi Firma

            En iyi hizmetin alınabilmesi için en iyi şirket hangisiyse, bulunması gerekmektedir. En iyileri tespit etmeye çalışan bir internet sitesi olan eniyi.com.tr, en kaliteli firmaları düzenli olarak gerçek kişilere e-posta yoluyla ulaştırabilmektedir. Sektörleri derinlemesine inceleyerek, araştırma yapan site bölgesel olarak arama yapılmasına imkan tanımaktadır. Ankara bölgesindeki en iyileri arayanlar Ankara en iyi firma listesini inceleyebilir. İstanbul bölgesinde yer alanlar ise, İstanbul en iyi firma seçenekleri arasından beğendiklerini seçebilir. Sosyal medya, şirket sayfaları, eski şirketler ve Google gibi mecraları inceleyerek bu tespiti yapan internet sitesi İzmir en iyi firma listesini çıkarırken, sadece en iyilere yönelmektedir.

 En İyiler Listesi

            Sektörde yer alan en iyi firma seçenekleri liste halinde incelenebilir. Her sene sektörden gelen başvuruları değerlendiren internet sitesi, en iyileri en az 100.000 üyeye sahip olan sosyal medya hesaplarında ilan etmektedir. Ayrıca sosyal medya mecralarında ve ihale dergilerinde reklamlar vererek, şirketlerin en iyilerinin ihalelerde ve alımlarda iyi teklifler alabilmelerini sağlamaktadır. Büyük araştırmalar sonucu belirlenen listede, yalnızca iyi derecede hizmet verebilen firmalara yer verilir. Şikayet sayfaları incelenerek, iyi firmalar ile kötü firmalar ayırt edilebilir. İyi bir hizmet almak isteyen kişiler ve firmalar için firma rehberi olan internet sitesi yılda bir defa olmak üzere sektörün en iyisini seçmektedir. Seçilen firmaya da en iyi ödülünü vermektedir.

 Türkiye’nin En Güvenilir Firmaları

            Yapılan araştırmalar sonucu belirlenen Türkiye’nin en iyi firmaları geniş bir liste halinde internet sitesinde yer almaktadır. Kişilere büyük ölçüde kolaylık sağlayan site, Google arama motoruna reklamlar vermektedir. Sosyal medya mecralarına da reklam veren sitede, sektörün en güvenilir firmaları seçilmektedir. Sizler de sektörün en iyilerinden hizmet almak istiyorsanız; internet sitesini inceleyebilirsiniz.