Bioenerji Uzmanlığı Eğitimi | En İyi Akademi

Bioenerji Uzmanlığı Eğitimi

Bioenerji yaşam ve enerji kavramlarının birleşiminden oluştuğunu söyleyebiliriz. Evrensel enerji ya da yaşam enerjisi olarak da bilinmekte ve temel işlevini incelediğimizde, evrendeki bütün canlıların kozmik enerjilerini şifa maksadı ile kullanmaktır. Vücudumuzda gerçekleşen bütün olaylar ve işleyen tüm sistemler beyin kontrolü altında çalışır ve her birinin görevini de beyin kontrol eder. Bu düzenekte bazen bozulmalar meydana gelebilmektedir. Düşünce kalıpları üzerinizdeki negatif enerjiler, dış etkenler, stres, endişe, sıkıntı, kaygı vs. gibi durumlar, kişinin çakrasını etkiler ve onu bloke eder. Hücreler için gerekli olan enerji bu bloke sebebiyle gereken yerlere ulaşamaz. Doğal ve düzenli olarak akan sistemlerin kesintiye uğraması, çakranın var olduğu organda ve ona ek olarak salgı bezlerinde görev aksaklıklarına sebep olabilmektedir. Bu aksaklıklar da peşi sıra problemler getirebilmektedir. Vücut, düzenli olarak ilerleyen döngüsü bozulduğu için ağrılarla ve ruhsal olarak sorunlarla kötü etkilenebilmektedir. Bioenerji, bu bozulan dengede hem vücudun hem de psikolojinin aynı anda iyileşmesini sağlayan şifa tekniğidir. Bu sayede en başta ağrılar ardından da ruhsal sorunlar bioenerji seansları sayesinde kısa süre içerisinde çözümlenir.  Bioenerji Evrenden aldığımız enerjinin vücut dinamiğine, bağışıklık sistemine, metabolizma ve hormonlar üzerine etki eden güçtür.

Eğitimin Amacı ;

Bioenerji hakkında detaylı bilgi sahibi olacağınız bu eğitim sürecinde; manyetik enerji, aura ve çakraların insan yaşamına etkilerini öğreneceksiniz. Ayrıca; bioenerjinin nasıl ve hangi durumlarda uygulanacağını, kendi kendinize nasıl bioeenerji uygulayacağınızı ve uzakta bulunan birine nasıl bioenerji gönderebileceğinizi de detaylı olarak öğreneceksiniz.

Eğitim İçeriği ve Süreci ;

 • Bioenerji Nedir ?
 • Bioenerji Nasıl Uygulanır ?
 • Bioenerji ve Çakra Dengeleme Uygulamaları
 • Bioenerji’nin dengelenmesi
 • Aura ve Çakralar Nedir ve Nasıl Çalışır?
 • Manyetik Hipnoz ve El Uygulaması
 • Bioenerji uygulayıcısı olmak
 • Bionerjinin Tedavisinde Yardımcı Olduğu Hastalıklar Nelerdir ?
 • Kendi kendine bioenerji uygulaması
 • Manyetik enerji örnekleri
 • Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
 • Bioenerji seansları nasıl yapılır ?
 • Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi

Eğitim 1 ay uzaktan eğitim ile tamamlayacağınız bir eğitimdir. 4K çevrimdışı ders videoları ve eğitim dokümanları üzerinden eğitimi interaktif olarak tamamlayabilirsiniz. Eğitim içeriklerine ömür boyu erişim söz konusudur. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılar E-devlette sorgulanabilen  üniversite onaylı ve uluslararası akredite ICC-WORLD onaylı Bioenerji Uzmanlığı Eğitimi  sertifikalarını almaya hak kazanacaktır.

HEMEN BAŞVUR

Varsa Mesajınız

Bioenerji Nedir ? Bioenerji Nasıl Uygulanır ? Bioenerji ve Çakra Dengeleme Uygulamaları 

Bioenerji’nin dengelenmesi

Aura ve Çakralar Nedir ve Nasıl Çalışır?  Manyetik Hipnoz ve El Uygulaması 

Bioenerji uygulayıcısı olmak

Bionerjinin Tedavisinde Yardımcı Olduğu Hastalıklar Nelerdir ?

Kendi kendine bioenerji uygulaması

Manyetik enerji örnekleri

Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır?

Bioenerji seansları nasıl yapılır ? Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi

En İyi Akademi'den alacağınız eğitimler sonucunda verilecek olan sertifikalar , sınav sonucunda verilmektedir. Sınavlarımız online ve test formatında yapılmaktadır. 5 Kez sınav giriş hakkınız bulunmaktadır. Başarı puanı 100 Üzerinden 50 puandır. Sertifikalar tüm dünyada geçerlidir. Sertifikalarınızı isteğe bağlı olarak üniversite onaylı E-devlette kayıtlı olarak veya ICCW onaylı uluslararası geçerli olarak alabilirsiniz. Kamuda , özel sektörde ve yurt dışında kullanabileceğiniz sertifikalar kariyerinizde yükselmenize ve iş bulma sürecinizi hızlandırmanıza katkıda bulunacaktır.


İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin